Program ksiegowy enova demo

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, pracujące w towarzystwie Windows, są niezwykle funkcjonalne a ich obsługa intuicyjna. Jest jednak zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Istnieją same firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w nowe komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowatorskie rozwiązania oraz drodze w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i dużej. Zezwala na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem projektu jest element Płace. Przedstawia on zdolność prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Można w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwala więcej na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może to być wysoce udana oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też planowane koleje w przepisach, które z różnorakich powodów mogą po prostu nie przybyć do grup klasycznej.